ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH

 

Filia wwsse

Zakończenie roku szkolnego maturzystów

powrót
28 kwietnia w Zespole Szkół Akademickich pożegnano uroczyście tegorocznych maturzystów.

 

 

                                               28 kwietnia w Zespole  Szkół Akademickich  pożegnano uroczyście tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Ten upragniony przez każdego ucznia dzień przybrał wyjątkowy, niezwykły charakter.

    Dyrektor szkoły pani Katarzyna Jastrząb,  po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazała nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych.

Ponadto zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów.

      Profesor Ireneusz Kubiaczyk po raz kolejny ufundował stypendium dla najlepszych uczniów.  Rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk wicedyrektor szkoły pani Karoliny Górniak.                                     

      Większość z uczniów kontynuowała naukę z gimnazjum, w związku z tym spędzili w szkole sześć lat. a najlepszych uczniów.
Najlepszymi z najlepszych byli: Dawid Skibiński, Jakub Chmielewski oraz Paweł Urbaniak.

I jak sami podkreślają, szkoła była dla nich drugim domem.

    Zespół Szkół Akademickich zapewnił licealistom komfortowe warunki pracy. Uczniowie mogli rozszerzać swoje pasje, kontynuując rozszerzenia z 6 przedmiotów tj. matematyki, języka angielskiego, niemieckiego, biologii, geografii, chemii. Oprócz tego mieli dodatkowe zajęcia z języka polskiego, matematyki i języków obcych oraz koła zainteresowań z wielu innych przedmiotów. Nauka bardzo często odbywała się w małych grupach, dając uczniom możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach.  W ZSA tutaj nie można było pozostać anonimowym, stawiano na aktywny udział ucznia w zajęciach oraz praktykę. Szkoła zainwestowała  wiele, jednak jak podkreślają władze szkoły- jest to inwestycja w przyszłość.

    Licealistom życzymy powodzenia na maturze!


liceum

 

 

liceum


liceum

 

drukuj do góry