ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH

 

Filia wwsse

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ AKADEMICKICH INTEGRUJĄ SIĘ

powrót

Coroczną tradycją stało się, że uczniowie Zespołu Szkół Akademickich integrują się w pierwszych dniach nowego roku szkolnego. Tak też stało się 11 września 2015r.

Celem spotkania była integracja całej społeczności szkolnej, promowanie zdrowego stylu życia, nawiązanie nowych przyjaźni i oczywiście (a może przede wszystkim) dobra zabawa po "ciężkich" dwóch tygodniach nauki.

Po zintegrowaniu się podczas pobytu w szkole,  ponad 180 uczniów spędziło dzień na świeżym powietrzu, podziwiając piękne widoki oraz biorąc udział w kolejnych konkurencjach podczas ” gry miejskiej”. Wysiłki grup oceniało jury składające się z dyrekcji: Katarzyny Jastrząb i Karoliny Górniak oraz przedstawicieli grona pedagogicznego.

Była wspólna zabawa, pieczenie kiełbasek...:-) Pogoda dopisała, humory też – a więc integracja udana!!! Zarówno dla uczniów jak i opiekunów, wspólnie spędzony czas okazał się niesamowitym przeżyciem. Uczniowie podczas wspólnej zabawy na świeżym powietrzu uczyli się zdrowej rywalizacji oraz właściwego spędzania czasu wolnego.

Integracja w ZSA

Integracja w ZSA

Integracja w ZSA

Integracja w ZSA

drukuj do góry