ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH

 

Filia wwsse

Turniej Rodzinny w ZSA połączony z akcją charytatywną.

powrót
Charytatywny turniej rodzinny połączony ze zbiórką pieniędzy dla chorej Gosi odbył się 19. października br. w Zespole Szkół Akademickich. Organizatorem turnieju była Rada Rodziców przy ZSA a szczególnie panie Dorota Berdyszak oraz Honorata Maćkowiak oraz dyrekcja ZSA p. Katarzyna Jastrząb i Karolina Górniak.

Warto zaznaczyć że impreza nie udałaby się gdyby nie pomoc profesora Ireneusza Kubiaczyka, za którą dziekowali  serdecznie organizatorzy podczas imprezy.

 Uczniowie  brali udział w różnych konkurencjach sportowych między innymi: dmuchaniu balonów, szukaniu min, strzelaniu, budowaniu mostu, przenoszeniu piłek oraz turnieju wiedzy o szkole. Na koniec każda klasa zaprezentowała swój talent w pokazie mody. I tak na scenie nie zabrakło: gwiazd estrady, kibiców sportowych, odzieży ekologicznie oraz mody ślubnej.

Pogoda dopisała, ludzie również,  było więc z czego się cieszyć. Jednak ani na chwilę nie zapominano o szczytnym celu imprezy. Szczególnym gościem turnieju była Gosia wraz z mamą.

Podczas turnieju można było kupić prace plastyczne uczniów ZSA oraz pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.

Wszyscy bawili się wyśmienicie! Jednym słowem, integracja udana.

 W sportowych zmaganiach udział wzięło sześć klas . Zebrano ponad 2 500 zł.  Zawody wygrała klasa 3A, ale jak przyznali organizatorzy  najważniejszy był cel imprezy, a ten został osiągnięty. 

 

 

drukuj do góry