ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH

 

Filia wwsse

Spotkanie integracyjne klas pierwszych

powrót
Aby należycie przyjąć do społeczności szkolnej nowych uczniów, jak przystało na dobrych gospodarzy, zorganizowano w naszej szkole spotkanie integracyjne. Odbyło się ono dnia 14 czerwca 2014 roku i miało na celu bliższe poznanie się dzieci i ich rodziców z przedstawicielami szkoły.

Po uroczystym powitaniu przybyłych gości przez panią dyrektor K. Jastrząb odbyła się impreza integracyjna prowadzona przez uczniów naszego Gimnazjum. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem oglądały przedstawienie pt. „Bajka o królewiczu” oraz  z wypiekami na twarzy uczestniczyły w grach i zabawach przy muzyce. Prawdziwe szaleństwo miało jednak miejsce wtedy, gdy z głośników popłynęły pierwsze dźwięki znanego wszystkim utworu pt. „Jedzie pociąg…” wtedy to nie tylko przyszłe pierwszaki utworzyły ze swoimi wychowawcami słynny pociąg, ale zaprosiły także do wspólnej zabawy swoich rodziców.

Po zakończeniu imprezy z twarzy dzieci można było wyczytać wielką radość i jednocześnie smutek, że kolejne spotkanie odbędzie się dopiero 1 września.

 

        

drukuj do góry