ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH

 

Filia wwsse

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Berlinie oraz Wyspa Tropikalna

powrót
Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii i radości. Właśnie taką świąteczną atmosferę w przedświątecznym czasie mają Jarmarki Bożonarodzeniowe w Berlinie, dlatego tam udali się na swoją wycieczkę licealiści z Zespołu Szkół Akademickich.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii i radości. Właśnie taką świąteczną atmosferę w przedświątecznym czasie mają Jarmarki Bożonarodzeniowe w Berlinie, dlatego tam udali  się na swoją wycieczkę licealiści z Zespołu Szkół Akademickich.

 

20 grudnia 2019r. grupa 45 uczniów z Zespołu Szkół Akademickich wybrała się na wycieczkę do Niemiec. Pierwszym punktem programu była Tropikalna Wyspa pod Berlinem. Podczas wycieczki młodzież miała okazję poczuć urok tropikalnego klimatu jaki towarzyszy wypoczynkowi w tym klimatycznym miejscu. Nie lada atrakcją było korzystanie z różnego typu zjeżdżalni wodnych oraz pobyt na sztucznej rwącej rzece w "strefie Amazonii", gdzie uczniowie hartowali organizm. Ogromne wrażenie na młodzieży wywarł wieczorny relaks w "strefie Laguny", gdzie korzystali          z jacuzzi, masaży i biczy wodnych.

Kolejnym etapem wycieczki był Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie. Licealiści mieli możliwość spróbowania potraw niemieckich, mogli również kupić pamiątki, drobiazgi i prezenty. Niesamowite zapachy oraz świąteczne melodie pozwoliły uczestnikom poczuć bożonarodzeniowy klimat.

Wycieczka była również możliwością sprawdzenia swoich kompetencji językowych oraz pomogła w przełamaniu bariery językowej. Zadowoleni uczniowie pełni wrażeń wrócili do domu.

 

 

wyspa tropikalna

wyspa tropikalna

drukuj do góry