ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH

 

Filia wwsse

Integracyjna wycieczka klasy 1LOA

powrót
Wtorek, 24 września, był dla uczniów klasy 1LOA dniem integracji. Cała klasa wraz z wychowawcą - panem Maciejem Ziemerem - udała się na całodzienną wycieczkę do Poznania, by móc wspólnie spędzić czas i lepiej się poznać.

Wtorek, 24 września, był dla uczniów klasy 1LOA dniem integracji.

Cała klasa wraz z wychowawcą - panem Maciejem Ziemerem - udała się na całodzienną wycieczkę do Poznania, by móc wspólnie spędzić czas i lepiej się poznać.

Wczesna pora odjazdu i mglista pogoda nie popsuły humorów - wszyscy doskonale się bawili. Najpierw przeszliśmy z dworca do  zamku cesarskiego, który został dokładnie „zbadany” przez uczniów w ramach minigry miejskiej. Następnie spacerowaliśmy po Starym Rynku, gdzie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Później cała klasa dotarła do Posnanii, gdzie spędziliśmy kilka godzin, najpierw oglądając film "Ad Astra" w kinie Helios, a następnie rozgrywając klasowe zawody w kręgielni  w centrum rozrywki Gravitacja. Po obiedzie ruszyliśmy na dworzec, skąd wróciliśmy do Środy Wlkp. Jeden wspólnie spędzony dzień z pewnością pomógł w integracji zespołu klasowego, uczniowie nabrali sił do dalszych obowiązków szkolnych. 

 

kregle

kregle 

kregle

drukuj do góry