ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH

 

Filia wwsse

BAL MASKOWY

powrót
Uczniowie z Zespołu Szkół Akademickich żegnają I semestr na balu karnawałowym! „W życiu piękne są tylko chwile”… A te najpiękniejsze są zawsze w czasie karnawału. Niezwykle piękną, barwną i pełną przepychu zabawę karnawałową przeżyli gimnazjaliści i licealiści Zespołu Szkół Akademickich. Już coroczną tradycją stało się, że młodzież Zespołu Szkół Akademickich kończy swoją ciężką pracę semestralną balem.

 Karnawał  to czas pląsów i zabaw, o czym nie zapomnieli uczniowie Zespołu Szkół Akademickich, którzy 15 stycznia , po zapadnięciu zmroku, rozpoczęli zabawę na  „ Balu Maskowym”. W balu wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły-od najmłodszych do najstarszych. W tym dniu, mimo dokuczliwego mrozu, kreatywni uczniowie przyszli na bal w przeróżnych, mniej lub bardziej oryginalnych maskach. 

Uczestnicy balu mieli niepowtarzalną okazję bawić się  w rytmach najpiękniejszych przebojów. Całą plejadę najlepszych utworów zapewnił „Rock Events”, a impreza odbyła się w Restauracji „ Turystyczna u Moniki”. Na wychowanków szkoły akademickiej czekały nie lada wyzwania. W trakcie balu odbywały się konkursy: na najlepszego tancerza i tancerkę, na najlepsze przebranie, wybrano króla podpierania ścian, a także króla i królową balu. Wicedyrektor Karolina Górniak wraz z przedstawicielem samorządu szkolnego Michałem Iwańczukiem wręczyli nagrody, dyplomy oraz korony dla „ pary królewskiej” .  

Najlepsze przebranie: Wiktor Skotarczak (2LO)

Najlepszy tancerz: Sebastian Grochowski (1c), najlepsza tancerka: Natalia Matysiak (3a)

Król  podpierania ścian: Tomasz Gabała(2b)

Para królewska: Wanessa Betler(1a), Dominik Telega (3b)

 W końcu szpilki zostały zdjęte, marynarki zrzucone, a my jesteśmy pewni, że uczniowie ZSA zapamiętają  ten bal na bardzo długo. Aż chciałoby się powiedzieć „chwilo trwaj...."

 BAL

BAL

BAL

drukuj do góry